O nas

Jako portal ukierunkowany na handel używanymi maszynami budowlanymi, w baupool widzimy siebie nie tylko jako pośrednika pomiędzy kupującym i sprzedającym. Naszym celem jest pokazanie Państwu wielu atrakcyjnych ofert maszyn budowlanych i pomoc w znalezieniu wymarzonego sprzętu. Z portalem do Państwa indywidualnego wykorzystania w handlu maszynami budowlanymi, czy to w celu zakupu, czy też wynajmu, jesteśmy po Państwa stronie jako partner w zakresie indywidualnej digitalizacji tych procesów.

 

baupool to rynek z ponad 50.000 maszyn budowlanych, z zalet naszej platformy handlowej korzysta już ponad 650 zarejestrowanych dealerów maszyn budowlanych. Dostęp z ponad 140 krajów ilustruje rosnący handel międzynarodowy, ponieważ zakup i sprzedaż używanych maszyn budowlanych nie odbywa się już tylko w Niemczech.

 

Jako serwis LV digital GmbH, spółki zależnej należącej w całości do Landwirtschaftsverlags GmbH, zajmujemy się krajowym rynkiem maszyn budowlanych z regionu Münsterland i stale rozbudowujemy sieć kontaktów zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Czy mają Państwo jakieś pytania lub sugestie?
Nie wahaj się skontaktować z nami!
Kliknij tutaj po formularz kontaktowy!